Дом за твојот веб сајт

МКхост е најголем македонски веб хостинг провајдер и регистрар за .mk домени. Имаме сѐ за да започнеш со твојот прв веб сајт.

.mk МКД 999.com.mk МКД 999.edu.mk МКД 999.com МКД 1199.net МКД 1699.org МКД 1199.info МКД 1799

Совршен хостинг за твојот веб сајт

Ти треба основен сајт, или пак можеби голем веб проект? Тука се нашите брзи и сигурни веб хостинг планови наменети за различни онлајн потреби.
Ново

Basic

Одличен за почетен онлајн бизнис.

МКД 2999/годишно
*
+ 10% попуст за регистрација на нов домен *

Хостирање на 2 веб сајтови

2 GB Простор

200 GB Трансфер

Неограничен број на емаил адреси

Auto SSL сертификат

Инсталација на WordPress со 1 клик

+ Прочитај повеќе

Regular

Хостирање на повеќе сајтови.

МКД 5999/годишно
*
+ 10% попуст за регистрација на нов домен*

Хостирање на 5 веб сајтови

10 GB Простор

500 GB Трансфер

Неограничен број на емаил адреси

Auto SSL сертификат

Инсталација на WordPress со 1 клик

+ Прочитај повеќе

Power

Погоден за големи сајтови.

МКД 8999/годишно
*
+ 10% попуст за регистрација на нов домен*

Хостирање на 10 веб сајтови

30 GB Простор

700 GB Трансфер

Неограничен број на емаил адреси

Auto SSL сертификат

Инсталација на WordPress со 1 клик

+ Прочитај повеќе

Ти треба повеќе од само хостинг?

Направи целосен веб сајт во 3 чекори со нашиот премиум пакет. Веб хостинг + Домен + Веб темплејт за само 4470 ден/год.
Helpdesk

Кориснички портал креиран само за тебе

Нашиот нов Кориснички портал ќе ти овозможи брз пристап до сите продукти и услуги на МКхост. Лесно ќе можеш да управуваш со фактурите, контактите, како и нашата техничка поддршка.

Инсталирај со 1 клик

Одбери помеѓу 300+ скрипти во твојот cPanel и инсталирај ги со 1 клик.

Клиентите кажуваат за нас

Над 5.000 корисници го прават МКхост идеален дом за твојот веб сајт. Погледни што дел од нив имаат да кажат за нас.

„После повеќе од 10 години во бизнисот со веб девелопмент, секогаш кога е во прашање МКхост, работите одат глатко и екстремно брзо.

Го препорачувам на секој кој се занимава професионално со било кој бизнис на интернет.“

Гораст Цветковскиwww.gg.mk

Имаш прашања? Ние ги имаме одговорите.

Што е веб хостинг, а што домен?

Како да го префрлам сајтот во МКхост?

Дали може во иднина да го надградам хостингот?

Како да креирам емаил адреса?

Како до .mk домен?

Имаш проблем со подесување на твојот емаил?
Посети го нашиот водич како да го подесиш твојот емаил на секој уред.
Посети го водичот